מותג ידוע חטיף שקיות נייר עבור מכולת

יתרון א ידידותי לסביבה, למחזר. כלכלית ומעשית ביותר, ספקים משמשים, כתוצאה של גורמים כגון מראה המוצר ושיפורים בעיצוב כדי להקל על מיחזור מיחזור סקטור. ב משקל קל, יכול להיות מוערמים שטוח משותפת, שמירת עלות המשלוח ...

פרטי המוצר


חִידָה

נייר אריזה תיבת הדפסה

חוֹמֶר

לוח אפור & לוח לבן כרגיל, גם יכול לעשות כמו הצרכים שלך

עיצובים

על פי העיצובים שיש לך

מכונות דפוס

דפוס אופסט

משטח dispoal:

  הבלטה, חותם חם, למינציה או למינציה Grossy, לכה, ציפוי UV וכו '

זמן לדוגמה

 

5 ימים

זמן הפקה של הפקה:

15 ימים

אֲרִיזָה

 

על ידי שקית פולי, חום הסרט shrinkable, תיבת נייר וכו '

תעודה

ISO 14001

יתרון

א ידידותי לסביבה, למחזר . כלכלית ומעשית ביותר, ספקים משמשים, כתוצאה של גורמים כגון מראה המוצר ושיפורים בעיצוב כדי להקל על מיחזור מיחזור סקטור.

ב משקל קל, יכול להיות מוערמים שטוח משותף , שמירת עלות הלוגיסטיקה המשלוח יכול להיות שימוש חוזר חוזרת;

ג איכות גבוהה, מחיר תחרותי : לעומת מבנה דומה מתכת מתלה להציג, להציג עץ מתלה, אקריליק להציג מדף נייר מדף, להציג נייר / הצגת קרטון הוא עומד על היתרונות השונים. יותר חסכוני, אפקט חזותי טוב יותר. כמו כן, אנו יכולים לערבב חומרים אחרים נייר יחד להציע יותר אלגנטי אטרקטיבי מציג בשבילך, אבל המחיר היה נמוך בהרבה מזה של מוצרים חומריים דומים.

ד לחזור שיעור גבוה: על פי סקר סופרמרקט: אם להשתמש DIY פאזלים נייר מותאם אישית לילדים בבית הספר או בבית וכו ', זה יכול להעריך את האינטליגנציה של הילדים. יש חשיבות רבה לצמיחת הילדים.

אטרקציה: זה די אטרקטיבי המושכים את העין לאחר מבריק או UV למינציה על דפוס אופסט, ולכן הוא פופולרי בשימוש נרחב בסופרמרקט או קניון בשיווק וקידום. הדפס את המותג, שם החברה והלוגו ביחד עם מוצרים. אתה יכול בקלות לשפר את המכירות ולהעלות את המודעות למותג שלך בעלות אפקטיבית

תצוגה Jiechuang הוא אחד המובילים שקיות נייר יצרנים וספקים, המפעל שלנו יכול לספק ללקוחות ידועה חטיף המותג שקיות נייר למוצרי מכולת עם מחיר טוב. אם אתם מחפשים מותגים להציג או מוצרים באיכות גבוהה, אל תהסס לפנות אלינו.

חקירה