נקודת רכישה (POP) קומה / הצג משטח

מידע בסיסי. תיאור המוצר תיאור המוצר מציג אלה הם "הצג stoppers" בכך שהם הפקודה הנדל"ן על רצפת החנות, לעצור את הקונים כדי לעסוק בהם את המוצרים המיוחדים של המוצר. מציג יכול להיות מורכב ויזואלית, חלונות ראווה, או מעוצבים ו ...

פרטי המוצר

מידע בסיסי.

דגם NO: קומה / תצוגה מונה חומר: נייר
אריזה: אריזה שטוחה, אריזה אישית, לפי הצורך מפרט: בעת הצורך
סימן מסחרי: Chinu מקור: סין
חומרים: 100% מיחזור קרטון גלי כושר הייצור: 150, 000, 000 PCS / שנה

תיאור מוצר

תיאור המוצר תצוגות אלה הם "הצג stoppers" בכך שהם הפקודה הנדל"ן על רצפת החנות, לעצור את הקונים כדי לעסוק בהם את המוצרים המיוחדים של המוצר. הצגים יכולים להיות מורכבים מבחינה ויזואלית, חלונות ראווה גדולים, או מעוצבים ומוצגים בשכבות פשוטות של מוצרים בודדים, בהתאם ליעדי השיווק שלך. הבינלאומי ניסיון נייר קמעונאות נייר יכול להיות נקודת מגע אחת שלך כדי עיצוב מותאם אישית, ייצור, הספינה לראווה את המוצרים שלך עבור מציג להפסיק לצרכנים במסלולים שלהם. 1) יתרונות המוצר: התאספו במלואם עבור טעינת המוצרכל הצבעים ואת המידות ניתן לשנות על פי דרישות מפורטות שלך חסון, מבנה חסון, עמיד, bumping הוכחה ונושאת pressEasy להרכיבפרסומת, לקדם מוצרים וערך המותגשמירה כוח עבודה 2) מפרטים: חומר: 100% מיחזור קרטון מיחזור גודל: 1, 600 x 1, 200mm טיפול על המסך: לכה מבריק / מאט הסרט למינציה, לכה UV, למינציה שמן ועוד טווח זמן לדוגמה: 1 עד 3 ימים מובילים זמן טווח: 8 עד 15 ימים Packackaging: אריזות שטוח, אריזה אישית, חבילת מציג עם הסחורה או לפי הדרישה שלך 3) טווח המוצרים שלנו: דבקות באנשים מוכווני, איכות כעיקרון הראשון, כדי לספק שירותי ערך עבור הלקוחות שלנו. החברה InformationJhejiang Chinu אריזה והדפסה ושות 'בע"מ הוקמה בשנת 1997. אנחנו מקצועי מייצרת מגוון גדול של מוצרי נייר, המוצרים המוגמרים שלנו מכילים מאפיינים מתכלה וניתן לעשות בה שימוש חוזר עבור פעמים רבות. אנו מסייעים ללקוחות לא רק לייעל את ההשקעה בקידום מוצרים מעולים, אלא לשפר את הדימוי שלהם על ידי העברת התודעה הסביבתית.

יש לה בקנה מידה גדול של מתקני הייצור וציוד מתקדם כדי לעמוד בדרישות הייצור שלנו מעיצוב המוצר, עיבוד prepress, לקזז והדפסה המסך, חיתוך למות, הבלטת חם החותמת ועוד.

יתר על כן, החשוב ביותר הוא הצוות המקצועי שלנו. יש לנו ניסיון טכנאים ועובדים כדי למלא את צרכי הלקוחות בהתלהבות, שרובם כבר עם החברה במשך שנים רבות. אורך החיים הממוצע הוא 10 שנים.

אנו תמיד מברכים על עיצובים של הלקוח בכל גודל, כל צבע, כל צורה. אז, אנא אל תהססו לספר לנו על הרעיונות שלך או לשלוח דגימות שלך אלינו. שאלות נפוצות 1. האם אתה מציע פתרון עיצוב המוצרים שלנו? עיצוב מותאם אישית היא המומחיות שלנו, יש לנו מעצב מעולה להציע פתרונות עיצוב שונים על בסיס requirements.We הפרט שלך יכול לעזור לך לפתח חכם, פונקציונלי ידידותי למשתמש פתרון אריזה. 2. מה הם המכונות הרגילות שלך עבור ייצור? אופסט מכונת הדפסה, הפקות אוטומטיות, מכונת חיתוך Die, מכונת למינציה, מכונת החתמה חם. 3. דוגמאות הזמן להוביל? לדוגמא תוגש תוך 3-5 ימים. 4. איך לשלם את התשלום? אנו פותחים דרכים רבות כדי לקבל payment.T / TL / C מערב האיחוד וכן הלאה. 5. מתי את המשרד שלך שעה? אתה יכול להזמין 24/7; אנשי מכירות יהיו בקשר איתך לאחר ההזמנה שלך נבדקה.אם אתה זקוק לעזרה אישית, אנא פנה אלינו. השירותים שלנו


חוֹמֶר 100% מיחזור קרטון גלי
גודל מותאם אישית
הַדפָּסָה הדפסה CMYK: פנטון, צבע ספוט הדפסה, גודל: 1,600 x 1,200 מ"מ
טיפול שטח מבריק / מאט הסרט למינציה, לכה UV, למינציה שמן ועוד
טווח זמן לדוגמה 1 עד 3 ימים
טווח זמן עופרת 8 עד 15 ימים
אריזות אריזות שטוח, אריזה אישית, מציג חבילת עם סחורות או לפי הדרישה שלך


תצוגה Jiechuang הוא אחד היצרנים המובילים מציג קרטון ספקים, המפעל שלנו יכול לספק ללקוחות נקודת הרכישה (פופ) קומה / מוצרים להציג קונטרטופ עם מחיר טוב. אם אתם מחפשים מותגים להציג או מוצרים באיכות גבוהה, אל תהסס לפנות אלינו.

חקירה