הבית > שאלות נפוצות

ש: 1. איך נתחיל לשתף פעולה?

A: כל התצוגות שלנו מותאמים אישית, בדרך כלל אנחנו מתחילים מ עיצוב מבנה וגודל עבור לקוחות. בשלב זה, הלקוח צריך לומר לנו הרעיון המרכזי היכן להניח את התצוגה, על הרצפה, משטח עבודה, או לתלות הקיר. ולספר לנו מוצרי מידע מפורט (גודל, משקל, כיצד השמה) או לשלוח לנו כמה דוגמאות מוצרים לעיצוב במידת האפשר.

ש: 2. תוכל לעזור לנו עם הגרפיקה?

A: בדרך כלל, זה לקוח שהגרפיקה בכוחות עצמם, אם ללקוח יש קושי או אין מעצב כדי להפוך גרפיקה, ואנחנו יכולים לעזור להם. כל עוד הם מציעים לנו המרכיב גרפיקה בסיסית. הבא הוא לעשות צבע מדגם לפני הייצור ההמוני.

שאלה: 3 האם אתם מציעים לדוגמה?

A: . כן, אנחנו יכולים להציע מדגם ריק או לטעום צבעוני על ידי הזרקת דיו הדפסה, זה בעיקר עבור הלקוחות לבדוק את ממד, איכות הנייר, יכולת התומכים במשקל.

שאלה: 4 כמה זמן דרוש כדי לגרום? דגימה?

A: לדוגמה ריק צריך 1-3days, צבע מדגם צריך 3-5days.

שאלה: 5 כמה את גובה עבור מדגם?

A: אנו בדרך כלל גובים סכום קטן של כסף עבור ביצוע לטעום, רק מספיק לכסות העלות. לא נשלוט כסף על ביצוע דגימה. כאשר סדר הוא אישר, החיוב מדגם יכול לנכות הערך הכולל של ההזמנה.

שאלה: 6 יכולים אנו משתמשים המדגם צבע על-ידי הזרקת דיו הדפסה כדי לבדוק את הצבע בייצור המוני?

A: לא, כי התהליך של הזרקת דיו הדפסה שונה לחלוטין מן דפוס אופסט בייצור המוני. הצבע יהיה שונה מן הצבעים בייצור המוני. אם הלקוחות רוצים לראות כיצד הצבע ייראה בייצור המוני, אנו מציעים ללקוח A3 או A4 גודל ההדפסה הוכחה המהווה 90% המקורב הצבע בייצור המוני.

שאלה: 7. איך האם אתם שולחים את הדגימה?

A: אנחנו בדרך כלל למשלוח על ידי DHL, UPS, פדקס או TNT. שליח תשלום משולם על ידי לקוח נגד ההגעה. אם ללקוח אין שליח/C, אנחנו יכולים לעזור ללקוחות למצוא את הסוכן הכלכלי ביותר שליחים, ולאחר מכן הלקוח לשלם לנו שליח תשלום, נעביר את זה לסוכן שליח. . אל תדאג, המשלוח יהיה טעון לגמרי על ידי הצד השלישי, זה העברה (forwarder).

שאלה: 8.What זה הזמן להוביל עבור הזמנה בצובר? ולתנאי התשלום?

A:  על 15-20days לאחר ההפקדה מגיע החשבון שלנו על ידי TT, 40% של סכום פיקדון. לאחר הסחורה סיים ונבדק על-ידי הלקוחות, האיזון 60% צריך להיות משולם אז זה לפני המשלוח.

שאלה: 9 איך להציג את הלקוחות ההליכים להרכיב קרטון התצוגה?

A:   אנו מציעים הדרכה וההספק קו או על ידי תמונות. אם הלקוח עדיין מתקשה לאחר סקירה בהרכבת הוראה, אנו מציעים מקלטת וידאו הלקוח בבירור על צעד אחר צעד.