4 מדפים נייר גלי פופ עד לתצוגה מעמד עבור סופרמרקט קידום מכירות

שם המוצר: 4 שקיות מחוררים נייר POP UP תצוגה סטנדרטי עבור SUPERMARKET PROMOTIONAL אנחנו ליצרן מקצועי להציג קרטון לעמוד כמו להלן 1. קרטון לתצוגה לעמוד 2. קרטון קומה מציג 3. קרטון יתד הוק ההצבות 4. פחי dump, Sidekicks מציג 5. פאלט מציג ...

פרטי המוצר


4 שקפים מקופלים של נייר POP UP POP UP

מעמד לסופרמרקטים פרומוציונלי


אנחנו ליצרן מקצועי להציג קרטון לעמוד כמו להלן

1. מעמד תצוגה קרטון

2. מציג קרטון הרצפה

3. גל גלישת הוק מציג

4. מזבלה bins, Sidekicks מציג

5. תצוגת פאלט

6. מונה תיבות תצוגה

7. PDQ, POP Standee, טוטם / לאמה לעמוד,

8. אריזה קמעונאית וכו '016


תיאור:
1. חומר באיכות גבוהה: 350gsm CCNB + K5, כלומר, נייר גלי חסון, לוח אפור, לוח שנהב, וכו '


2. התאמה אישית גודל: הגודל הרגיל שלנו לתצוגה עומד חינם הוא W 50cm XD 45cm XH 157cm. אבל יש לנו מחלקת עיצוב עבור תכנון מבנה המטוס בעיצוב, גרפיקה מקצועית & עיצוב מבניים ניתן להציע.


3. גמיש סגנון: מתקפל, קל להפיג, להרכיב, לשאת ולאחסן. עבור קרטון, כמעט כל הדגמים ניתן foldable,, אשר חסכוני הרבה עבור הובלה ולבצע. . כדי לאפשר ספקים ו מועבר ישירות ממקום הטעינה עד לנקודה הסופית של מכירת מכירות פרוק, שמירת חיסכון באריזה חוזרת של עלויות


4. הדפסה צבעונית: אופסט הדפסה בצבע 4. או ריק (יכול להיות מותאם אישית)

לאחר הטיפול: glossing, למינציה, נקודה. UV, הבלטה, הטבעת, הוכחה למים


5. טכניקה של ייצור עובדים מיומן, מפקחים קפדנית החדרת ציוד מתקדם לוודא לא רק הבטחת איכות אלא גם מוצרים תחרותיים tiptop. יש לה תפקיד מוביל בין כל המפעלים של אותו שדה עסקי עבור הארגון שלה מתקדם מצב ניהול, עבודת צוות מעולה אשראי איכות יוצאת דופן.


6. המושכים את העין: העיצוב החדשני שלה והדפסה הצבעונית יכולים בקלות לשפר את פרופיל המותג שלך ולמשוך תשומת לב למוצרים חדשים.


7. אפקט פרסום טוב: להציג את הנייר הפך העדכנית ביותר אופנתית המודרנית merchandising כלי הביטויים המגוונים שלה אישית תוכן פוגש קהל אסתטי וצבעוני עכשווי. זוהי הדרך הטובה ביותר לקדם את תדמית החברה ולבנות מסוף.
תצוגת קרטון נוספתDSC_7785 289水印
קריסטי צ'נג

תצוגה @ displaystandpop.com

wechat / whatsapp: +86 17318010796


card

חקירה